Ścieżka:

Praca w Aegon

Jeśli interesuje Cię praca w ubezpieczeniach i chcesz współtworzyć rynek finansowy, korzystając z wiedzy i wsparcia ekspertów - dołącz do zespołu Aegon w Polsce.

Podejmując pracę w naszej firmie, dołączysz do zespołu specjalistów z zakresu ubezpieczeń, rozwiązań inwestycyjnych i emerytalnych, którzy tworzą nowoczesne rozwiązania, realizując naszą misję – pomoc ludziom w zabezpieczaniu ich przyszłości finansowej.

Sektor finansowy dynamicznie zmieniał się się w ciągu ostatnich lat i nadal rozwija się w szybkim tempie. Czynniki takie jak zmieniająca się struktura demograficzna, czy postępująca cyfryzacja, stawiają przed firmami ubezpieczeniowymi nowe możliwości oraz wyzwania. Aby im sprostać, Aegon zatrudnia ponad 30 tysięcy osób na całym świecie. Będąc pracownikiem międzynarodowej grupy finansowej, będziesz mieć możliwość współpracy z kolegami z całego świata, korzystania z ich wiedzy oraz wymiany najlepszych praktyk rynkowych.

W Aegon wierzymy, że kluczem do sukcesu w biznesie jest kreatywność i umiejętność spojrzenia na wyzwania z różnych punktów widzenia. Dlatego, w zależności od stanowiska i charakteru pracy, poszukujemy ludzi z różnym doświadczeniem, wykształceniem i osobowością.

Jeśli chcesz tworzyć nowoczesne rozwiązania finansowe i interesuje Cię praca w obszarze produktów, underwritingu, ryzyka, IT, organizacji i wsparcia sprzedaży, obsługi klienta, księgowo-finansowym, prawnym czy marketingu usług finansowych, możesz aplikować na stanowiska w naszych biurach w Warszawie lub w Chorzowie.

Jeśli natomiast interesuje Cię bezpośrednia praca z klientami i doradztwo w zakresie rozwiązań ubezpieczeniowych i inwestycyjnych, dołącz do nas w jednym z naszych 13 oddziałów. Pracując w sprzedaży, będziesz rozwijać swoje kompetencje i efektywność, wspinając się na kolejne stopnie kariery, które są ściśle powiązane z uzyskiwanym dochodem i możliwościami dalszego rozwoju.

 

Oferty pracy