Ścieżka:

Praca w Aegon

Pracuj w Aegon!

Grupa kapitałowa Aegon w Polsce to cztery podmioty, których wspólnym celem jest zabezpieczenie Twojej przyszłości finansowej. Są to:

  • Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. - ekspert w tworzeniu długoterminowych programów inwestycyjno-oszczędnościowych w ramach umowy ubezpieczeia na życie.
  • Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. - zarządza otwartym funduszem emerytalnym w ramach filaru systemu ubezpieczeń społecznych.
  • Aegon Ubezpieczenia Majątkowe Oddział w Polsce Zakładu Aegon Magyarorszag Altalanos Biztosito Spółka Akcyjna z siedzibą w Budapeszcie, z siedzibą w Chorzowie - oferuje ubezpieczenia mienia.
  • Aegon Services Sp. z o.o. - rozwija, wspiera i koordynuje sieć sprzedaży spółek Aegon w Polsce.

Wszystkie polskie spółki Aegon są częścią międzynarodowej Grupy Aegon N.V.

Aegon N.V.

Aegon N.V. to międzynarodowa grupa finansowa od kilkunastu pokoleń dbająca o zabezpieczenie  spokojnej przyszłości wielu milionom ludzi na całym świecie. Jej historia rozpoczęła się  160 lat temu w kolebce nowoczesnego kapitalizmu  - Holandii.

I tam też, w Hadze, wciąż mieści się nasza główna siedziba.

Jesteśmy  ekspertem od kompleksowego zabezpieczenia finansowego Twojej przyszłości.

Działalność Aegon skupia się na ubezpieczeniach na życie oraz produktach emerytalnych, oszczędnościowych i inwestycyjnych. Grupa działa również w segmencie ubezpieczeń wypadkowych, uzupełniających ubezpieczeń zdrowotnych oraz ubezpieczeń majątkowych; prowadzi także ograniczoną działalność bankową. Oferujemy ubezpieczenia na życie, produkty emerytalne oraz zarządzanie aktywami

  • Posiadamy około 40 mln Klientów w ponad 20 krajach w Ameryce, Europie i Azji
  • Zatrudniamy ponad 27 500 pracowników na całym świecie
  • Przychód netto w 2011 r. to 872 mln EUR 

Sprawdź aktualne oferty pracy: