Odpowiedzialność korporacyjna

W sprawach finansowych nie ma nic ważniejszego niż zaufanie.

Relacje z Klientami i Partnerami
W sprawach finansowych nie ma nic ważniejszego niż zaufanie. Dlatego w naszych kontaktach z Klientami i Partnerami Biznesowymi stawiamy na długotrwałe relacje oparte na odpowiedzialności i szacunku. Dzięki temu codziennie udowadniamy, że zasługujemy na to by opiekować się przyszłością tych, którzy nam zaufali.

Edukacja Społeczna
Działając w obszarze rozwiązań finansowych oraz emerytalnych, chcemy upowszechniać wiedzę na ten temat. Dlatego Centrum Badań Długowieczności i Emerytur Aegon corocznie publikuje raport, w którym przedstawia przygotowanie ludzi w kilkunastu krajach świata do przejścia na emeryturę. Każdego roku przygotowujemy też i publikujemy „Raport o kosztach studiowania w Polsce i za granicą", który podsumowuje koszt wyższych studiów w wybranych krajach.

Jesteśmy również partnerem programu Silver Starters, skierowanego do osób, które ukończyły pięćdziesiąty rok życia i chcą zdobyć wiedzę z zakresu przedsiębiorczości oraz myślą o założeniu własnego biznesu. Aegon został partnerem tego projektu, bo zgodnie z misją firmy chcemy „pomagać klientom zabezpieczyć przyszłość finansową przez całe życie". W 2019 roku program został wyróżniony jako najlepsza inicjatywy społeczna firm finansowych.

Działania charytatywne
Jako duża korporacja staramy się wykorzystać nasze możliwości niesienia pomocy potrzebującym. Na całym świecie wspieramy różnego rodzaju ważne społecznie inicjatywy. Nasi pracownicy poświęcają swój czas i siły, działając jako wolontariusze na rzecz potrzebujących.
Pomagamy również lokalnym organizacjom w Polsce. W ramach działającego w naszej firmie programu Aegon PomagaMY udzielamy wsparcia finansowego osobom i instytucjom, które zwracają się do nas z prośbą o pomoc.