Ścieżka:

Aktualności

2019


5 marca 2020

Polki słabo przygotowane do emerytury

Na całym świecie tylko 21% kobiet uważa, że jest na dobrej drodze do zabezpieczenia potrzeb w zakresie swoich przyszłych dochodów emerytalnych.

Czytaj


18 lutego 2020

Aegon i Signal Iduna nawiązują strategiczną współpracę

Aegon wraz Signal Iduna połączyły siły i przygotowują wspólnie nową ofertę grupowych ubezpieczeń na życie. Obie firmy podpisały właśnie list intencyjny w sprawie nawiązania strategicznej współpracy w formie koasekuracji.

Czytaj6 listopada 2019

Raport o kosztach studiów

Aegon opublikował siódmą już edycję raportu „Koszty studiowania w Polsce i za granicą”. Staramy się pomóc przyszłym studentom i ich opiekunom w podjęciu kluczowych dla ich przyszłości decyzji.

Czytaj


22 lipca 2019

Ulepszone wersje ubezpieczeń Aegon

Aegon przedstawił swoim klientom nowe, rozszerzone wersje dwóch swoich ubezpieczeń – Aegon Plan na Przyszłość oraz Aegon Kapitalna Przyszłość.

Czytaj


31 maja 2019

Andrzej Płachta dołącza do zarządu Aegon Polska

Do zespołu Aegon Polska dołączył Andrzej Płachta, obejmując funkcję Członka Zarządu Aegon TUnŻ oraz Aegon Services. Z ramienia zarządu będzie nadzorował obszary operacji oraz IT.

Czytaj


6 maja 2019

Aegon w ewidencji PPK

Aegon PTE zostało zarejestrowane w ewidencji PPK. Tym samym zostało podmiotem uprawnionym do oferowania Pracowniczych Planów Kapitałowych i podpisywania z pracodawcami umów o zarządzanie i prowadzenie PPK.

Czytaj


6 maja 2019

Format wymiany danych w PPK

Grupa robocza PPK wypracowała uniwersalny format wymiany danych między pracodawcą a instytucją finansową świadczącą usługi PPK.

Czytaj

20 lutego 2019

Michał Jakubowski Dyrektorem ds. Biznesu Korporacyjnego w Aegon

Do zespołu Aegon Polska dołączył Michał Jakubowski, obejmując stanowisko Dyrektora ds. Biznesu Korporacyjnego. Będzie na nim odpowiedzialny m.in. za rozwój oferty i zbudowanie sieci sprzedaży dla klientów korporacyjnych.

Czytaj


11 lutego 2019

Aegon znów poszerza ofertę ubezpieczeń zdrowotnych

Po dodatkowym ubezpieczeniu na wypadek poważnego zachorowania, Aegon wprowadził kolejne rozszerzenie swojej oferty ubezpieczeń zdrowotnych – polisę na wypadek pobytu w szpitalu.

Czytaj29 stycznia 2019

Informacja półroczna o stanie likwidacji funduszy Inventum Parasol FIO w likwidacji oraz Inventum Premium SFIO w likwidacji

Informacja półroczna o stanie likwidacji funduszy Inventum Parasol FIO oraz Inventum Premium SFIO.

Czytaj