Rozszerzenie oferty funduszy w produktach walutowych Aegon

Z przyjemnością zawiadamiany, że Aegon postanowił znacznie wzbogacić ofertę inwestycyjną w produktach PIN Aegon Euro i PIN Euro Lokata oraz PIN Aegon Dolar i PIN Dolar Lokata.

Od 1 października br. w produktach tych znajdziecie Państwo nowe rodzaje funduszy sklasyfikowane nie tylko pod względem stopnia ryzyka inwestycyjnego, ale także pod względem geograficzno-regionalnym i sektorowym.

Dodane fundusze zarządzane są zarówno przez dotychczasowych, jak i nowych partnerów Aegon. Wśród nowych znajdują się tak renomowane na świecie marki jak: Merrill Lynch, HSBC oraz Fortis. Jednocześnie z uwagi na słabsze wyniki, a także chęć lepszego zróżnicowania możliwości inwestycyjnych, 4 fundusze zostaną wycofane z oferty. Komitet Inwestycyjny stale monitoruje rynek i stara się o taką selekcję funduszy, aby w oferowanych produktach znajdowały się tylko te z nich, które mogą wzbudzić zainteresowanie naszych klientów, potrafią skutecznie wykorzystać koniunkturę na danych rynkach kapitałowych i mogą pochwalić się ponadprzeciętnymi wynikami. Poniżej zamieszczamy pełną listę funduszy w obu produktach. Oferta PIN Aegon Frank nie uległa zmianie. Fundusz UFK – Franklin U.S. Equity Fund (USD) pozostaje w ofercie MultiPIN.