Aegon TU na Życie S.A. Przedsiębiorstwem Fair Play

W kolejnej edycji programu Aegon TU na Życie S.A. zostało uhonorowane „Platynowym Laurem” – nagrodą przyznawaną jedynie firmom, które przez 9 lat z rzędu przejdą stosowny audyt oraz otrzymają tytuł „Przedsiębiorstwa Fair Play”.

4 grudnia, w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników XII edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, organizowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą oraz Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym.

W tej edycji programu Aegon TU na Życie S.A. zostało uhonorowane „Platynowym Laurem” – nagrodą przyznawaną jedynie firmom, które przez 9 lat z rzędu przejdą stosowny audyt oraz otrzymają tytuł „Przedsiębiorstwa Fair Play”.

Program „Przedsiębiorstwo Fair Play” to realizowane na skalę ogólnopolską badanie przedsiębiorstw, w którym oceniane są nie tylko wyniki ekonomiczne, czy jakość wyrobów, ale też sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa. Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do stosowania zasad etyki nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także w kształtowaniu pozytywnych relacji z kontrahentami, pracownikami, klientami oraz społecznościami lokalnymi, a także dbałości o środowisko naturalne.