Ochrona i inwestycje: Aegon Plan na Przyszłość

W ofercie Aegon pojawiło się nowe rozwiązanie ochronno-inwestycyjne – Aegon Plan na Przyszłość.

Aegon Plan na Przyszłość to gwarancja ochrony finansowej i możliwość regularnego inwestowania części wpłacanych składek z myślą o realizacji ważnych celów. Jest to ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym. To rozwiązanie dla osób, które oczekują oferty pozbawionej zbędnych opłat i jednocześnie szukają atrakcyjnej i szerokiej gamy Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych dostępnych w jednym miejscu.

Składka regularna jest dzielona pomiędzy część ubezpieczeniową i inwestycyjną, a klienci mają do wyboru jedną z trzech opcji – ochronną, optymalną lub inwestycyjną – różniące się poziomem gwarantowanego świadczenia na wypadek śmierci. Nowy produkt Aegon jest przy tym prosty i transparentny. Klient dokładnie wie, jaka część wpłacanej składki przeznaczana jest na świadczenie na wypadek śmierci, a jaka jest inwestowana w fundusze.

Atutem nowej oferty Aegon Plan na Przyszłość są przejrzyste zasady i brak opłat w części inwestycyjnej. Klienci mogą sami decydować o wysokości ochrony finansowej, a jednocześnie mają możliwość inwestowania w szeroką i starannie dobraną gamę funduszy dostępnych w ramach oferty Aegon. Łącznie mają do dyspozycji aż 48 różnych funduszy, w które mogą inwestować, wybierając jedną z trzech dostępnych strategii różniących się między sobą poziomem ryzyka. Dodatkowo mają dostęp do dwóch portfeli w ramach Zarządzanej Platformy Inwestycyjnej, w której profesjonalny podmiot jest odpowiedzialny za inwestycje powierzonych środków.

Wybierając polisę Aegon Plan na Przyszłość, można również dopasować zakres ochrony do indywidualnych potrzeb klienta, poszerzając ją o wybrane spośród 9 dodatkowych opcji ochronnych, co pozwoli nam zaoferować klientom pełną ochronę na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń.