Order Finansowy dla Aegon Plan na Przyszłość

Redakcja miesięcznika ekonomicznego „Homeu0026Market” wyróżniła oferowany przez Aegon Plan na Przyszłość + w kategorii ubezpieczenie na życie.

Order Finansowy przyznawany jest corocznie przez ekspertów Home&Market. Nagradzane nim są najciekawsze produkty finansowe, które w minionym roku w szczególny sposób wyróżniły się na rynku i mogą spotkać się z uznaniem klientów.

Aegon Plan na Przyszłość+ to nowoczesna formuła łącząca ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym, która umożliwia regularne oszczędzanie i zapewnia ochronę ubezpieczeniową. To propozycja dla tych, którzy zainteresowani są rozwiązaniem zapewniającym bliskim osobom pieniądze na wypadek zdarzeń, które ciężko przewidzieć, ale jednocześnie chcą też regularnie inwestować z myślą o oszczędzaniu i realizacji swoich przyszłych celów. Zaletą tego rozwiązania jest jego elastyczność. To klient decyduje, jaka część wpłacanej składki chroni jego życie, a jaka jest inwestowana w fundusze. Ponadto w ramach umowy ubezpieczenia klient ma możliwość gromadzenia kapitału na emeryturę w IKE oraz IKZE i korzystania z wynikających z tego ulg podatkowych, może więc połączyć ubezpieczenie życia z odkładaniem na emeryturę. Wszystko to, wraz z możliwością skorzystania z polis dodatkowych, czyni Aegon Plan na Przyszłość+ kompleksowym rozwiązaniem zabezpieczającym finansowo klienta.