Aegon Smyk Terminowe ubezpieczenie na życie wraz z ryzykami dodatkowymi

Ubezpiecz życie i zdrowie swojego dziecka. Zadbaj o realną pomoc finansową w razie wypadków, urazów, chorób i zdarzeń losowych.

Ubezpieczenie stworzone przez rodziców dla rodziców, by chronić największy skarb każdej mamy i taty – własne dziecko. W razie wypadków, urazów i wielu innych sytuacji, które mogą przydarzyć się każdemu Smykowi, w najmniej oczekiwanym czasie.

W świecie dziecka zawsze jest miejsce na improwizację i spontaniczność. Za to nie ma miejsca na nudę i schematy. I bardzo dobrze! Takie powinno być dzieciństwo. Jednak my, rodzice, musimy czuwać nad tym, by dzieci otrzymały należytą ochronę – niezależnie od tego, czy dziecko przebywa w szkole, w domu czy w cyfrowym świecie.

Dobre ubezpieczenie powinno więc chronić dziecko bez względu na czas i miejsce. Przecież skoro „przypadki” nie zważają na miejsca, to dlaczego my mamy od nich uzależniać ochronę? Właśnie takie jest ubezpieczenie Aegon Smyk!

Twoje dziecko jest sportowcem, a może naukowcem?
Dopasuj ubezpieczenie do jego potrzeb niezależnie od pasji!

  • Dopasowana ochrona bez względu na miejsce i czas zdarzenia

Doskonale wiemy, że zainteresowania i pasje dzieci bardzo często się zmieniają. Zapalony fan judo może w następnym tygodniu pokochać deskorolkę albo zamienić się w małego szachistę. Nasze ubezpieczenie jest dostosowane do tego typu zmian – niezależnie od tego, czym aktualnie pochłonięte jest dziecko, ono zawsze działa, a wybrany zakres się nie zmienia.

  • Ta sama wysokość składki przez całe ubezpieczenie

5 lat – właśnie na taki okres jest zawierana ochrona ubezpieczeniowa w ramach Aegon Smyk. Najlepsze jest jednak to, że w tym czasie składka nigdy nie ulega zmianie.

  • Przydatne opcje w pakiecie assistance

Nasze ubezpieczenie w każdym wariancie zawiera szeroki pakiet assistance, w ramach którego zapewniamy między innymi: konsultacje lekarzy specjalistów, prywatne lekcje, wsparcie psychologa, rehabilitację, czy pomoc w razie cyberprzemocy. Tak na wszelki wypadek.

  • Umowę zawrzesz bez wychodzenia z domu

W Aegon wierzymy w proste i czytelne zasady. Właśnie dlatego wszystkie procedury związane z zawarciem umowy i wypłatą świadczeń są uproszczone do minimum. Nawet nie musisz wychodzić z domu, by ubezpieczyć swoje dziecko.

Wybierz wariant dopasowany do Waszych potrzeb w zakresie ochrony i wartości składki.
Do dyspozycji masz 3 opcje:

Wybierz wariant dopasowany do Waszych potrzeb w zakresie ochrony i wartości składki.

Nasze ubezpieczenie w każdym wariancie zawiera szeroki pakiet assistance, który obejmuje m.in.:
• dodatkową opinię medyczną,
• konsultacje lekarskie,
• transport medyczny,
• wsparcie psychologa,
• rehabilitację wraz z wypożyczeniem lub zakupem sprzętu rehabilitacyjnego,
• telekonsultacje pediatryczne i internistyczne
i wiele innych świadczeń, w tym pomoc dla dzieci w razie cyberprzemocy.

 

Zainteresował Cię nasz produkt? Skontaktuj się z nami.
Zadzwoń na infolinię 801 300 900 lub wyślij wiadomość