Razem w PrzyszłośćGrupowe Ubezpieczenie na Życie

Spokojnie, ubezpieczamy Cię

Przyszłość można planować, ale trudno ją przewidzieć. Warto więc być gotowym na to, co niespodziewane. Ubezpieczenie pomoże Ci w trudnych sytuacjach, które mogą spotkać każdego z nas – w momencie choroby czy nieszczęśliwego wypadku – a także ucieszy w miłych chwilach, np. po narodzinach dziecka.

Właśnie dlatego zachęcamy, by już dziś przystąpić do grupowego ubezpieczenia na życie. Na jego zakup coraz częściej decydują się pracodawcy, a pracownicy coraz chętniej z niego korzystają, między innymi ze względu na korzystniejszą cenę w stosunku do ubezpieczenia indywidualnego.

Razem możemy więcej

„Razem w Przyszłość” to wyjątkowe ubezpieczenie grupowe przygotowane wspólnie przez Aegon TU na Życie S.A. i SIGNAL IDUNA Życie Polska TU S.A.

Aegon od ponad 20 lat dostarcza Polakom polisy na życie i rozwiązania inwestycyjne. Ma także silną pozycję na rynku emerytalnym.

SIGNAL IDUNA dysponuje kompleksową ofertą w zakresie ubezpieczeń życiowych, zdrowotnych, turystycznych oraz NNW. Działa w Polsce od 20 lat.

Dzięki zjednoczeniu sił możemy Ci zaoferować:

Dbamy o Ciebie i Twoją rodzinę

Wiemy, że ubezpieczasz się nie tylko dla siebie. Chcesz chronić także swoich bliskich. Właśnie dlatego ubezpieczeniem grupowym możesz objąć swoich najbliższych – partnera lub małżonka, dzieci, a także rodziców i teściów.

Możesz im zapewnić:

  • pomoc w czasie poważnej choroby lub po nieszczęśliwym wypadku,
  • środki na pokrycie kosztów leków, rekonwalescencji i rehabilitacji,
  • świadczenie w razie śmierci bliskiej osoby,
  • pomoc w specjalistycznym leczeniu,
  • i wiele innych.

Zainteresował Cię nasz produkt? Skontaktuj się z nami.
Zadzwoń na infolinię 801 300 900 lub wypełnij formularz kontaktowy

 

 

Zakres ubezpieczenia

Możesz na nas liczyć. Nasze ubezpieczenie chroni Cię w różnych sytuacjach i zawiera rozwiązania, które pozwalają nam wspierać Ciebie, kiedy zajdzie taka potrzeba.

 

Jak przystąpić?

Co zrobić, by skorzystać z ubezpieczenia grupowego „Razem w Przyszłość"?