Trzy kroki do pewnych i efektywnych inwestycji

Planujesz – Wybierasz – Zarządzasz

I. Wybierz cel i dobry plan działania

Żeby skutecznie inwestować, musisz wiedzieć, co tak naprawdę jest Twoim celem i jakich narzędzi potrzebujesz, żeby go osiągnąć.

Analiza Finansów Osobistych, którą warto wykonać, żeby się tego dowiedzieć, wcale nie jest łatwym zadaniem, ale ma kluczowe znaczenie dla Twojej przyszłości finansowej.

Nie przejmuj się – możesz liczyć na naszego eksperta!

  • Przedstawiciel Aegon przeprowadzi z Tobą Analizę Finansów Osobistych, w wyniku której wytyczysz jasną drogę do Twojego celu – może nim być np. własny dom, bezpieczna emerytura, czy też zabezpieczenie przyszłości Twoich najbliższych. Wspólnie z Przedstawicielem Aegon określisz poziom akceptowanego przez Ciebie ryzyka i wysokość zysków, jakich oczekujesz.
  • Istnieje wiele różnych sposobów na realizację Twoich celów i marzeń. Dlatego też na podstawie przeprowadzonej Analizy Finansów Osobistych Przedstawiciel Aegon zaprezentuje Ci ofertę „skrojoną na Twoją miarę” – kilka różnych sposobów na zabezpieczenie Twojej przyszłości finansowej.

Dowiedz się, jak wygląda spotkanie z Przedstawicielem Aegon.

II. Wybierz najlepsze środki działania

Powiedziałeś, czego chcesz. Przekonałeś się, że można to osiągnąć na kilka różnych sposobów. Przyszedł czas, by podjąć decyzję o wyborze drogi, którą dojdziesz do wyznaczonego celu.

  • Będziesz musiał odpowiedzieć na ważne pytanie: bardziej zależy Ci na inwestowaniu, czy kładziesz większy nacisk na zabezpieczenie siebie i Twoich bliskich? Jeżeli wybierzesz pierwszą opcję, nasz Przedstawiciel zarekomenduje Ci skorzystanie z programów inwestycyjnych. Gdy zdecydujesz się na drugie rozwiązanie, Przedstawiciel zaproponuje Ci jeden z produktów ochronnych.
  • Jeżeli zdecydujesz się na program inwestycyjny, Przedstawiciel Aegon poprosi Cię o wskazanie czy interesują Cię wyższe zyski, ale wyższe ryzyko, czy preferujesz pewniejszy, ale umiarkowany zysk? Przedstawiciel Aegon zarekomenduje Ci strategię inwestycyjną najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. Ostateczna decyzja należeć będzie jednak do Ciebie.
  • Jeżeli zdecydujesz się na program inwestycyjny, określisz, w jakiej proporcji wpłacana przez Ciebie Składka zostanie podzielona między poszczególne ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe. Z Aegon masz zawsze możliwość wyboru wśród starannie wyselekcjonowanych propozycji inwestycyjnych.

Zobacz bieżące notowania funduszy
Poznaj produkty inwestycyjne Aegon

III. Zarządzaj na bieżąco swoimi inwestycjami

Dbaj o swoją inwestycję poprzez jej elastyczne dopasowanie do sytuacji na rynkach finansowych.

Twoja własność jest najbardziej bezpieczna, kiedy sam jej doglądasz. To stara prawda, która potwierdza się także podczas budowania kapitału przy pomocy instytucji finansowych.

Aplikacja internetowa Twój Rachunek to możliwość szybkiej reakcji na dynamicznie zmieniającą się sytuację na światowych rynkach finansowych. Dzięki tej wygodnej i bezpiecznej aplikacji, możesz w każdej sytuacji, o każdej porze dnia i nocy:

  • zmieniać proporcje ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych odnośnie przyszłej Składki (zlecenie zmiany Alokacji Składki),
  • przenosić zgromadzone środki między ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi (zlecenie Transferu środków).

Więcej informacji na temat stanu Twoich środków otrzymasz kontaktując się z Infolinią Aegon.

Umów się na spotkanie z Przedstawicielem Aegon