Aegon Pakiet na WypadekUbezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

Aegon Pakiet na Wypadek to ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Zapewnij sobie odpowiednią ochronę ubezpieczeniową i ciesz się życiem.

Korzyści

  • Do wyboru 6 pakietów pozwalających dopasować ubezpieczenie do indywidualnych potrzeb.
  • Możliwość poszerzenia wybranego pakietu o dodatkowy pakiet zdrowotny chroniący w przypadku poważnego zachorowania, operacji medycznej czy niezdolności do pracy.

Aegon Pakiet na Wypadek to terminowe ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, które zapewni Ci ochronę przed dotkliwymi skutkami nieprzewidzianych zdarzeń.

Produkt został przygotowany w formie 6 wygodnych pakietów, dzięki czemu w prosty sposób możesz dostosować ochronę do swoich potrzeb.

Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje ryzyko Twojej śmierci, jak również następstw nieszczęśliwych wypadków, takich jak: trwałe inwalidztwo, trwały uszczerbek na zdrowiu, pobyt w szpitalu lub pobyt na OIOM-ie i śmierć.

Wysokość świadczenia może wynosić nawet 500 000 zł.

Umowa ubezpieczenia jest zawierana na 5 lat z możliwością jej przedłużenia na kolejny pięcioletni okres.

Życie pisze różne scenariusze. Wielu z nich nie jesteśmy w stanie przewidzieć, a tym bardziej odpowiednio się na nie przygotować. Jeśli chcesz zabezpieczyć się przed skutkami nieprzewidzianych przykrych zdarzeń, warto pomyśleć o zapewnieniu sobie odpowiedniej ochrony ubezpieczeniowej.

Aegon Pakiet na Wypadek zapewni Ci ochronę przed skutkami nieszczęśliwych zdarzeń i wypłatę gwarantowanej sumy ubezpieczenia.

Aby zawrzeć umowę musisz mieć co najmniej 18 lat i nie więcej niż 61 lat.

 

Zainteresował Cię nasz produkt? Skontaktuj się z nami.
Zadzwoń na infolinię 801 300 900 lub wypełnij formularz kontaktowy