Pod Opieką Aegon Dodatkowe ubezpieczenie chorobowo-wypadkowe

Chcesz mieć pewność otrzymania kompleksowego wsparcia finansowego w razie choroby lub wypadku? Skorzystaj z naszych ubezpieczeń dodatkowych.

Choroba lub wypadek oznaczają najczęściej koszty. Z konsekwencjami przykrych życiowych zdarzeń musi się mierzyć cała rodzina. Dlatego tak ważne jest to, by otrzymać wsparcie finansowe, które w trudnych chwilach odciąży Ciebie i Twoją rodzinę.

Możesz ubezpieczyć się, a tym samym zagwarantować Tobie lub Twoim bliskim znaczące odciążenie finansowe w przypadku: trwałego uszczerbku na zdrowiu lub inwalidztwa spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem, całkowitej i trwałej niezdolności do pracy, operacji lub niespodziewanej śmierci.

W razie niezdolności do pracy jednej z osób utrzymujących rodzinę zyskujesz gwarancję stabilności finansowej oraz pewność pokrycia kosztów leczenia i rehabilitacji.

Znajdź się Pod opieką Aegon

● Dodatkowe ubezpieczenie do miliona złotych
Skorzystaj z naszych dodatkowych ubezpieczeń wypadkowo-chorobowych. Dzięki nim możesz ubezpieczyć się nawet do miliona złotych.

● Pełne bezpieczeństwo finansowe rodziny
W razie niezdolności do pracy ubezpieczonego, który jest jedną z osób utrzymujących rodzinę (jeśli jest ona jednocześnie ubezpieczonym), zyskujesz gwarancję stabilności finansowej. Środki z ubezpieczenia możesz także przeznaczyć na rehabilitację oraz na podwyższenie standardu usług medycznych.

● Dostosowane do Twoich potrzeb
Nie musisz podpisywać wszystkich umów dodatkowych – wybierasz tylko te, których potrzebujesz.

● Bez podatku
Świadczenie ubezpieczeniowe, które ci wypłacimy, jest zwolnione z podatku od spadków i darowizn. Masz więc pewność, że wypłatę otrzymasz w całości.

ZAKRES OCHRONY

Dodatkowe ubezpieczenia chorobowo-wypadkowe to aż 9 różnych możliwości, które możesz dokupić do innego produktu ubezpieczeniowego Aegon. Dzięki naszym produktom możesz zagwarantować sobie kompleksowe zabezpieczenie życia i zdrowia w obszarach, które nie są objęte główną umową.

Możesz się ubezpieczyć, a tym samym zagwarantować sobie lub swojej rodzinie znaczące odciążenie finansowe w przypadku:
● trwałego uszczerbku na zdrowiu w wyniku nieszczęśliwego wypadku,
● trwałego inwalidztwa spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem,
● całkowitej i trwałej niezdolności do pracy,
● śmierci spowodowanej nieszczęśliwym wypadkiem,
● operacji medycznych.

Do wyboru masz dwa warianty: Komfort i Komfort Plus. Obejmują one różne kategorie i typy operacji medycznych. Ze szczegółowym ich katalogiem możesz zapoznać się w Ogólnych warunkach ubezpieczenia.

Ubezpieczenia dodatkowe są skierowane do uczestników innych programów Aegon: Aegon Bezpieczni Bliscy, Aegon Invest One, Aegon Program na Życie i innych.

DŁUGOŚĆ UBEZPIECZENIA

Umowa ma charakter krótkoterminowy i jest zawierana na 5 lat.

WYMAGANY WIEK

Aby przystąpić do ubezpieczenia musisz mieć co najmniej 18 lat, ale nie więcej niż 61 lat.

SUMA UBEZPIECZENIA

W razie nieprzewidzianych kosztów związanych ze zdrowiem, możesz liczyć na wysokie sumy ubezpieczenia – nawet 1 000 000 złotych. W zależności od produktu, poszczególne ubezpieczenia mają różne limity Sumy Ubezpieczenia.

WYSOKOŚĆ SKŁADKI

Wysokość składki obliczana jest indywidualnie dla każdego posiadacza polisy dodatkowej i zależy od takich czynników, jak:
● suma ubezpieczenia Umowy Dodatkowej,
● wiek, stan zdrowia, zawód, hobby, uprawiane sporty.

 

Zainteresował Cię nasz produkt? Skontaktuj się z nami.
Zadzwoń na infolinię 801 300 900 lub wyślij wiadomość