Aegon Spokojna Przyszłość Terminowe ubezpieczenie na życie

Chroń to, co w życiu najważniejsze – swoich bliskich i rodzinę. Zadbaj o ich Spokojną Przyszłość i wsparcie finansowe na wypadek Twojej śmierci.

W życiu dobrze mieć plany. Bez nich cele pozostają tylko marzeniami, a sukces staje się gdybaniem. Jednak w planowaniu zapominamy o jednym – życie uwielbia nasze plany weryfikować. Dlatego trzeba mieć plan na zmianę planów! Nie pozwól, by Twoi bliscy zostali bez środków na życie, gdy coś Ci się stanie. Zapewnij im wsparcie.

Postaw na Spokojną Przyszłość!

● Finansowe bezpieczeństwo najbliższych
W razie Twojej śmierci Twoi bliscy, których wskażesz w polisie, otrzymają określone środki finansowe. Wypłata pomoże przetrwać im trudny czas lub spłacić zobowiązania finansowe np. kredyt hipoteczny. Maksymalna kwota ubezpieczenia to nawet 1 000 000 złotych.

● Gwarancja wypłaty środków
Już od następnego dnia po opłaceniu składki masz gwarancję wypłaty środków osobom, które wskazałeś w polisie, w przypadku Twojej śmierci, w tym spowodowanej nieszczęśliwym wypadkiem. Możesz także rozszerzyć zakres ubezpieczenia na wypadek innych zdarzeń, takich jak operacja medyczna czy pobyt w szpitalu.

● Suma ubezpieczenia i czas trwania dopasowane do Twoich potrzeb
Do Ciebie należy decyzja, na jaką kwotę będziesz ubezpieczony i na jak długo (możliwy czas trwania umowy od 5 lat do 40 lat). Minimalna składka miesięczna zaczyna się już od 49 złotych miesięcznie.

● Brak kosztów podatkowych przy postępowaniu spadkowym
Masz pewność, że Twoi bliscy otrzymają całą kwotę ubezpieczenia. Świadczenie jest zwolnione z podatku od spadku i darowizn oraz podatku dochodowego.

ZAKRES OCHRONY

Długoterminowe ubezpieczenie zapewnia wskazanym w polisie osobom wsparcie finansowe w przypadku śmierci ubezpieczonego. Możesz ubezpieczyć siebie lub osobę bliską.

DŁUGOŚĆ UBEZPIECZENIA

Umowa ma charakter długoterminowy. Wybierasz okres ubezpieczenia między 5 lat a 40 lat, z tym że:

● polisa może trwać maksymalnie do roku polisowego, w którym ubezpieczony kończy 70 lat,

● należy terminowo opłacać składki, aby zachować ciągłość ochrony ubezpieczeniowej.

WYMAGANY WIEK

Produkt adresowany do osób między 18. a 66. rokiem życia. Im wcześniej się zdecydujesz na ubezpieczenie, tym niższe koszty poniesiesz. Od Twojego wieku zależy również, na jaki czas będziesz mógł zawrzeć umowę.

SUMA UBEZPIECZENIA

Od 10 000 złotych do nawet 1 000 000 złotych.

● Dla sum ubezpieczenia poniżej 30 000 złotych nie musisz przeprowadzać badań medycznych – wystarczy uproszczone oświadczenie o stanie zdrowia.

● Możesz dopasować wysokość sumy ubezpieczenia dokładnie do Twoich potrzeb z dokładnością do 1 grosza, np. wysokości kredytu hipotecznego.

WYSOKOŚĆ SKŁADKI

Dolna granica składki to 49 złotych miesięcznie – przy opłacie całego roku z góry otrzymasz 10 proc. zniżki.

Co jeszcze warto wiedzieć?

● W oczekiwaniu na akceptację wniosku o zawarcie umowy, obejmiemy Cię ochroną tymczasową na wypadek śmierci, w tym także w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

● W każdej chwili możesz dokupić ubezpieczenia dodatkowe – otrzymasz wówczas dodatkowe świadczenie w razie poważnej choroby czy pobytu w szpitalu.

● Oferujemy szereg ubezpieczeń dodatkowych na wypadek różnych nieprzewidzianych zdarzeń, które związane są między innymi z wypadkiem, chorobą, operacją czy uszczerbkiem na zdrowiu.

 

Zainteresował Cię nasz produkt? Skontaktuj się z nami.
Zadzwoń na infolinię 801 300 900 lub wyślij wiadomość